Perustiedot
| Rekisterinumero | FRT-652 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 19.1.2026 |
| Ajomäärä | 34000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corsa-e |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 362 km |
| Akkukapasiteetti ** | 50,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 100,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Vakionopeudensäädin
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Etuistuinten pääntuet, säädettävät
- Etumatkustajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuimien sivupaikoilla
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Lämpökanavat takajalkatilaan
- Lämpöpumppu
- Oikea etuturvatyyny poiskytkettävissä
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- Manuaalisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- Apple CarPlay ja Android Auto -valmius
- USB-portti ja datayhteys edessä keskikonsolissa
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa
- 3,5" kuljettajan ajotietokoneen värinäyttö
- Infotainment Radio, USB -liitäntä (type-A), bluetooth, 6 kaiutinta, 7" värikosketusnäyttö, musiikin suoratoisto
- Nahkaverhoiltu Sport-ohjauspyörä, 3-puolainen, litistetty alaosasta
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Jalankulkijoiden tunnistus hätäjarrutuksella
- Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Opel EYE-etukamera, kaistavahti ja -avustin, törmäyshälytys ja törmäyksen esto alhaisissa nopeuksissa
- Meikkipeilit aurinkosuojissa
- Fresez Black -kangasverhoilu, musta
- LED-ajovalot, kaukovaloavustin
- Siipimalliset LED-päiväajovalot edessä
- Korinväriset ovenkahvat
- Sivuikkunalinjan lista, musta
- 16 tuuman teräsvanne, koristekapseli (RV7)
- Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- Renkaan paikkaussarja (ei renkaanvaihtovälineitä)
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen käsijarru
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.2.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.1.2022 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1920 kg |
| Omapaino | 1530 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy