Perustiedot
| Rekisterinumero | L021895 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 2 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 482 km |
| Akkukapasiteetti ** | 78,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 155,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Keyless entry
- Induktiolataus kännykälle
- Harman&Kardon äänentoistojärjestelmä
- 360-Ympäristökamera
- Alv-vähennyskelpoinen
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Neliveto
- 1 om.
- Akkutesti tehty 93/100
- Huoltokirja
- Navigointijärjestelmä
- Pysäköintiavustin edessä ja takana
- Älypuhelimen integrointi (Apple CarPlay & Android Auto)
- 2-vaiheinen automaatti-ilmastointi (ECC)
- Lämmitettävät etuistuimet sekä takaistuimet(reunapaikat)
- Sähkösäätöiset istuimet mekaanisella selkänojan kallistuksella, nelisuuntaisesti säädettävällä ristiselän tuella
- LED Pixel-ajovalot
- Android-pohjainen infotainment-järjestelmä, johon kuuluu Google Assistant, Google Maps, Google PlayStore
- Apple CarPlay
- Handsfree-toiminen takaluukku
- Tuontiauto, tuontimaa Alankomaat (2026) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- Pilot-paketti
- Plus Panoraamalasikatto heijastetulla Polestar-symbolilla, Harman Kardon Premium -äänentoisto, WeaveTech-verhoilu (Charcoal tai Slate) Black Ash -koristein, Täysin sähkötoimiset etuistuimet nelisuuntaisella ristiselän tuella (kuljettajan istuimessa muistitoiminto), mekaanisesti säädettävä reisituki sekä säilytysverkot etuistuimien takana, Lämmitettävät takaistuimet, ohjauspyörä ja tuulilasinpyyhkimet, Korkeatasoinen sisätilojen valaistus, Älypuhelimen 15W induktiivinen lataus, Laukkupidike, Sävytetty takalasi
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.3.2021 |
| Teho (kW/hv) | 300 kw / 408 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omapaino | 2188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar