Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | XST-821 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 25.3.2026 |
| Ajomäärä | 109000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 2 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 482 km |
| Akkukapasiteetti ** | 78,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 155,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä. * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat. * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä. Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu! Supersuosittu Polestar hyvillä varusteilla! Plus-Paketti: Panoraamalasikatto heijastetulla Polestar-symbolilla
- Harman Kardon Premium -äänentoisto
- WeaveTech-verhoilu (Charcoal tai Slate) Black Ash -koristein
- Täysin sähkötoimiset etuistuimet nelisuuntaisella ristiselän tuella (kuljettajan istuimessa muistitoiminto), mekaanisesti säädettävä reisituki sekä säilytysverkot etuistuimien takana
- Lämmitettävät takaistuimet, ohjauspyörä ja tuulilasinpyyhkimet
- Korkeatasoinen sisätilojen valaistus
- Älypuhelimen 15W induktiivinen lataus
- Laukkupidike
- Sävytetty takalasi Pilot-Paketti: LED-pikseliajovalot
- Dynaamiset takavalot
- LED-sumuvalot kaarrevaloilla
- 360 asteen kamera
- Kuljettajaa avustava Pilot Assist, adaptiivinen vakionopeudensäädin, hätäjarrutusavustin
- Kuljettajaa avustava katvealueen varoitin (Blind Spot Information System
- BLIS) ohjausavulla, risteävän liikenteen varoitin jarrutusavustimella ja peräänajovaroittimella
- Automaattisesti himmenevät sivupeilit
- Park Assist - toiminto Huoltokirja, viim. 10/25 98tkm 360° kamera 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet Automaattinen ilmastointi
- 2-vyöhykkeinen Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2024) * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/ * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä. ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.1.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omapaino | 2198 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar