Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZNE-415 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 16.9.2024 |
| Ajomäärä | 56000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Kadjar |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja, viime huolto: 48tkm, 11/25
- 2 x Renkaat, 2 x Erikoisvanteet
- Automaattivaihteisto
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Bluetooth Audio / Puhelin
- Navigointijärjestelmä
- Ajotietokone
- Digimittaristo
- Monitoimiratti
- Urheiluistuimet
- Penkinlämmittimet edessä
- Kuljettajan istuimessa ristiseläntuen säätö
- Avaimeton Käynnistys / Kulku
- Sähkötoimiset etulasinnostimet
- Sähkötoimiset takalasinnostimet
- Kaistavahti
- Peruutustutka Eteen / Taakse
- Vetokoukku
- Moottorinlämmitin
- Turvatyynyt
- Luistonesto / Ajonvakautus
- ABS-Jarrut
- Metalliväri
- Isofix
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.6.2020 |
| Vetopainot | 715 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1332 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 148 g / km |
| Kokonaismassa | 1918 kg |
| Omapaino | 1437 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat