Perustiedot
| Rekisterinumero | F019822 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 29000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Enyaq |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 526 km |
| Akkukapasiteetti ** | 82,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 50,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Alle 30tkm ajettu kestosuosikki, tulossa myymälään!
- Sähköinen toimintamatka jopa 526km. (WLTP)
- Nahkasisustus
- Viimeisin huolto 02/ 2026 /29415 km
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Avaimeton lukitus ja käynnistys
- Navigointi
- LED-ajovalot
- Liikennemerkkien tunnistus
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Front Assist - järjestelmä, jossa varoitus ja automaattinen jarrutus autojen , jalankulkijoiden ja pyöräilijöiden varalta
- Tuulilasi lämpöä eristävä
- Cromi paketti
- Kosketusnäyttö
- Kaistatunnistin
- Puheohjaus
- Istuinlämmitin
- Ohjaustehostin
- Väsymyksen tunnistamisjärjestelmä
- Isofix
- Sisäpeili autom himmenevä
- Älypuhelimen langaton lataus
- Handfree -toimint
- Sähköinen ajonesto
- Sähköiset sivupeilit, kääntyvät
- Sähköiset ikkunannostimet
- Kattokaiteet
- Bluetooth
- Ambient-valaistus
- Turvavälivaroitin
- ABS
- Takalasin pyyhin ja pesin
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- Luistonestojärjestelmä
- Ilmastointi
- Turvatyynyt
- Tarkista myyjältä varustetaso
- Toimintamatkaan vaikuttavat ajotapa, ajonopeus ja sääolosuhteet.
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.1.2023 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2642 kg |
| Omapaino | 2127 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Alex Gustafsson
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;son;afs;ust;x.g;ale
Miikka Niininen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik