Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KUV-436 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 8.1.2025 |
| Ajomäärä | 254000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Kodiaq |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto
- Neliveto
- Huoltokirja
- Jakopää ketjulla
- Vain kitkarenkaat alumiinivanteilla
- Automaatti-ilmastointi
- Vakionopeuden säädin ja nopeudenrajoitin
- Peruutustutka
- ISOFIX-kiinnitys oikeanpuoleisessa etuistuimessa
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- SunSet-tummennetut takasivu- ja takalasit
- Driving Mode Selection - Ajoasetuksen valinta
- Turvatyynyt
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sähköikkunat + sähköpeilit
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2022) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.11.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.1.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 132 kw / 179 hv |
| CO₂-päästöt | 170 g / km |
| Kokonaismassa | 2295 kg |
| Omapaino | 1781 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter