Perustiedot
| Rekisterinumero | IMJ-153 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 2.1.2026 |
| Ajomäärä | 271000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- Huoltokirja, viim huolto km 260847 -10/2025
- Jakohihna vaihdettu 173616 km -4/2023
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Webasto polttoainetoiminen lämmitin kauko-ohjaimella
- Metalliväri
- Xenon-ajovalot kaarre ominaisuudella ja LED-päivävalot
- Intelligent Parking Distance Assistant - Älykäs pysäköintitutkajärjestelmä (Pysäköintitutkat edessä ja takana, etäisyysnäyttö radiossa)
- Vakionopeuden säädin
- Automaatti-ilmastointi
- Älypuhelimen integrointi (Apple CarPlay & Android Auto)
- Intelligent Light Assistant - Kaukovaloavustin
- KESSY - avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
- Etusumuvalot mustalla optiikalla, joissa kääntymistoiminto
- LED-takavalot
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius puhetunnistuksella
- 2 x Avain
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Bolero-audiojärjestelmä, 6,5" värillinen kosketusnäyttö
- Ajotietokone,
- Driving Mode Selection - Ajoasetuksen valinta
- ESC Ajovakaudenhallintajärjestelmät
- Turvatyynyt
- Kattokaiteet, hopean väriset
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä, kolmipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
- Krominväriset listat sivuikkunalinjojen reunassa
- Driver Activity Assistant - Kuljettajan vireystason tunnistusjärjestelmä
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, lapsilukko takana
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- Sähkötoiminen takaluukku
- Hill Hold -järjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.3.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.3.2016 |
| Vetopainot | 660 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 99 g / km |
| Kokonaismassa | 1897 kg |
| Omapaino | 1327 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter