Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | SVZ-781 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 29.3.2025 |
| Ajomäärä | 249000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Viimeisin huolto tehty 242tkm
- Sähköinen huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu 2025
- Climatronic - kaksialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin
- Huonon tien paketti
- Neliveto
- Suomiauto
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Webasto polttoainetoiminen lämmitin
- Vetokoukku
- Intelligent Parking Distance Assistant - Älykäs pysäköintitutkajärjestelmä (Pysäköintitutkat edessä ja takana, etäisyysnäyttö radiossa)
- Peruutuskamera
- Adaptive Cruise Assistant - Mukautuva vakionopeuden säädin ja nopeudenrajoitin
- Etusumuvalot, joissa kääntymisvalotoiminto
- Intelligent Light Assistant - Kaukovaloavustin
- LED-ajovalot, joissa ajotilanteeseen sopeutuva AFS-toiminto
- LED-takavalot
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius puhetunnistuksella
- Driving Mode Selection + Off Road - Scout-ajoasetuksen valinta Off Road -toiminnolla
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Bolero-audiojärjestelmä, 8,0" värillinen kosketusnäyttö
- KESSY - avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
- Ajotietokone, jossa kolme muistia. Toiminnot: kellonaika, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, ajettu matka, matkan kestoaika, keskinopeus, ajomatka jäljellä olevalla tankillisella ja huollon tarpeen näyttö
- Sähköisesti sisäänpäin taitettavat ulkopeilit ja automaattisesti tummentuvat ulkopeilit
- ESC Sis. ABS, EBD, MSR, ASR, EDL, HBA, DSR, ESBS, TSA ja MKB
- Ikkunaturvatyynyt
- Lämmitettävä nahkainen monitoimiohjauspyörä, kolmipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
- SunSet-tummennetut takasivu- ja takalasit
- Takalasin pyyhin ja pesin
- Blind Spot Detection - Kaistanvaihtovaroitin
- Driver Activity Assistant - Kuljettajan vireystason tunnistusjärjestelmä
- Front Assistant - Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä jalankulkijoiden tunnistuksella
- Sähkötoimiset ikkunat myös takana
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- Sähkötoiminen takaluukku
- Hill Hold -järjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.1.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 2178 kg |
| Omapaino | 1608 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar