Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | XSZ-263 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 24.6.2025 |
| Ajomäärä | 188000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Metallinhohto Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- ALV-Vähennyskelpoinen
- 1. omistajalta
- Suomi-Auto
- Huoltokirja ( Sähköinen)
- Viimeksi Huollettu:182tkm 2/2026
- Jakohihna vaihdettu:164tkm 10/2025
- Automaattivaihteisto
- Pysäköintitutka
- Liikennemerkkitunnistin
- Väsymyksentunnistus
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- LED-Päiväajovalot
- Kaistanvaihtoavustin
- Matrix-Beam - Valot
- Navi
- Kaistanvahti ja Emergency Assist -hätätilanneavustin ja ruuhkaavustin
- Kattokiskot
- Nahkaverhoiltu Urheilullinen monitoimiratti
- Ajotilanvalinta kytkin
- Avaimeton sisäänkäynti- ja käynnistys
- Neliveto
- Apple Carplay ja AndroidAuto
- Ratinlämmitin
- Tunnelmavalaistus ja ympäristönvalaistus
- Penkinlämmittimet
- Kahdet renkaat
- Bluetooth
- Metalliväri
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Radio/Multimedialaite Kosketusnäytöllä + AUX + USB - Liitäntä
- Climatronic - kolmialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin. Erillinen lämmönsäätö molemmille etuistuimille sekä takaistuimelle.
- Sähköisesti säädettävä kuljettajan istuin muistilla
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjaimella
- Canton Sound System
- Laminoidut etusivulasit ja SunSet-tummennetut takalasit
- Virtual Pedal - kosketukseton takaluukun avaus ja sulkeminen
- Sumuvalot
- Mäkilähtöavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.6.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 147 kw / 200 hv |
| CO₂-päästöt | 150 g / km |
| Kokonaismassa | 2184 kg |
| Omapaino | 1560 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim
Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik