Perustiedot
| Rekisterinumero | RXA-237 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 26.9.2024 |
| Ajomäärä | 173000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Superb |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Kasper Pihlström
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria
- Kahdet renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Automaattinen ilmastointi
- L&K-nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet edessä
- Tuuletettavat etuistuimet
- Hierovat etuistuimet
- Etuistuimet muistipaikoilla
- Ratinlämmitin
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Matrix LED-ajovalot
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Kaistavahti
- Adaptiiviset ajovalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Vireystila-avustin
- Liikennemerkkien tunnistus
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Äänentoistojärjestelmä Skoda Sound System
- Radio/CD-soitin
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Navigointijärjestelmä
- Apple CarPlay / Android Auto
- Avaimeton käynnistys ja kulku
- Digimittaristo
- Ajotietokone
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Mekaaniset takasivuikkunoiden verhot
- Sähkösäätöiset peilit
- Kaadettavat takaistuimet
- ISOFIX-lastenistuinkiinnikkeet
- Tuonti-auto, tuontimaa Ruotsi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.9.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.4.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1395 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 115 kw / 156 hv |
| CO₂-päästöt | 36 g / km |
| Kokonaismassa | 2291 kg |
| Omapaino | 1856 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet