Perustiedot
| Rekisterinumero | JJV-132 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 1.4.2026 |
| Ajomäärä | 115000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Avensis |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- SUOMALAISTEN SUPERSUOSIKKI FARKKU-AVE JA AUTOMAATILLA!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1-vuosi / 20000km)
- 2 omistajalta
- SUOMI-auto
- Täydellinen huoltokirja(viim.huolto tehty 111473km 12/2025
- Automaattinen ilmastointilaite kuljettajan ja etumatkustajan erillisillä lämpötilan säädöillä
- Plus -paketti sisältää Toyota Touch 2 with Go -mediakeskus navigointijärjestelmällä, Bi-LED ajovalot FULL LED tekniikalla, 17" kevytmetallivanteet, taka- ja takasivulasien tummennukset, etusumuvalojen kääntymistoiminto
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet(kesät 17", talvet 16")
- Peruutuskamera
- Vetokoukku
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajonvakautus (VSC+), luistonesto (TRC) ja hätäjarrutehostin (BA)
- Lämmitettävä tuulilasin alareuna
- Moottorilämmitin, sisähaaroitussarja ja sisätilalämmitin
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan kaksivaiheiset turvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Metalliväri harmaa
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Radio, CD-soitin MP3/WMA-tiedostojen soittomahdollisuus CD:ltä, 6 kaiutinta, Aux-In -liitäntä, USB -liitäntä, Bluetooth® handsfree
- Keskuslukitus kauko-ohjaimella
- ISOfix turvaistuimen kiinnityspisteet takana
- Kaistavahti (LDA), säätimet ohjauspyörässä
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä (RSA)
- Pre-Collision -järjestelmä (PCS) jossa automaattinen hätäjarrutus
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.3.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.3.2016 |
| Vetopainot | 500 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 108 kw / 147 hv |
| CO₂-päästöt | 142 g / km |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omapaino | 1490 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar