Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | JKV-545 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 14.4.2026 |
| Ajomäärä | 275000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Avensis |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Moottorilämmitin
- Peruutuskamera
- Automaattinen ilmastointilaite kuljettajan ja etumatkustajan erillisillä lämpötilan säädöillä
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuin säädettävällä ristiseläntuella
- Kuljettajan ja etumatkustajan niskavammoja torjuva istuinrakenne
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajonvakautus (VSC+), luistonesto (TRC) ja hätäjarrutehostin (BA)
- Lämmitettävä tuulilasin alareuna
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Bluetooth® handsfree, säätimet ohjauspyörässä
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Toyota Touch with Go -mediakeskus suomenkielisellä navigoinnilla
- Metallinväriset kattokaiteet
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Takaikkunanpyyhin jaksokytkimellä
- Tummennettu takaikkuna ja takasivuikkunat
- UV-säteilyä vähentävä tuulilasi ja ikkunat
- Vihertävät sävylasit
- Automaattinen ovien lukitus, ajonopeudentunnistimella
- Automaattinen uudelleenlukitus, jos ovia ei avata
- Lapsilukot takaovissa
- Lukittava polttoainesäiliö
- Ovien sisäpuolinen lukituskatkaisin
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ajonestolaite
- ISOfix turvaistuimen kiinnityspisteet takana
- Kaistavahti (LDA), säätimet ohjauspyörässä
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä (RSA)
- Pre-Collision -järjestelmä (PCS) jossa automaattinen hätäjarrutus
- Sähköinen polttoaineensyötön katkaisu törmäyksessä
- Turvakori, korin törmäysvyöhykkeet, turvapuskurit, sivutörmäyssuojat, vahvistettu keskipilari
- Törmäyksessä kokoonpainuvat polkimet ja ohjauspyörä
- Automaattisesti tummentuva taustapeili
- Häikäisysuojat valaistuilla peileillä: kuljettaja ja etumatkustaja
- Ulkolämpötilamittari
- Kangas-/Alcantara® -verhoilu, musta-harmaa
- Ajovalojen ja avaimen muistutussummeri
- Ajovalopesurit
- Automaattiset ajovalot hämärätunnistimella
- Automaattiset kaukovalot (AHB)
- LED -päiväajovalot
- LED- takavalot hätäjarrutuksen merkkivalolla
- Rengaspainevaroitin (TPWS)
- Ikkunaturvatyynyt: edessä ja takana
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähköinen seisontajarru
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä automaatti- ja turvatoiminnolla
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana automaatti- ja turvatoiminnolla
- Ulkopeilit: korinväriset, sähkötoimiset, lämmitettävät
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.4.2018 |
| Vetopainot | 500 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 108 kw / 147 hv |
| CO₂-päästöt | 142 g / km |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omapaino | 1490 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy