Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | MNY-509 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 27.5.2025 |
| Ajomäärä | 141000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Avensis |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2-renkaat
- 2-avaimet
- Vetokoukku
- VSC+ -ajonvakautus
- TRC-luistonesto
- Automaattinen ilmastointi
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan ristiseläntuen sähkösäätö
- Kyynärnoja edessä
- Kyynärnoja takana
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet edessä: pysty- ja kallistuksensäätö
- Pääntuet kaikilla paikoilla
- Yhdellä liikkeellä taittuvat takaistuimet, jaettu 60/40 suhteessa
- Monitoiminäyttö: keski- ja hetkellinen kulutus, toimintasäde, keskinopeus
- Optitron-mittaristo
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset etuikkunat
- Sähkötoimiset takaikkunat
- Vihreät sävylasit
- Ikkunaturvatyynyt edessä ja takana
- Kuljettajan ja etumatkustajan kaksivaiheiset etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- ABS + EBD
- BA-hätäjarrutehostin
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Mittarivalojen kirkkauden säätö
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Mittarivalojen hämärätunnistin
- Takaikkuna-antenni
- CD/Radio + 6 kaiutinta + Bluetooth Handfree
- Tarkista myyjältä varustetaso
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.11.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.11.2009 |
| Vetopainot | 500 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 108 kw / 147 hv |
| CO₂-päästöt | 157 g / km |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omapaino | 1480 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter