Perustiedot
| Rekisterinumero | XLZ-425 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 7.1.2026 |
| Ajomäärä | 292000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Avensis |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja(viimeinen 286tkm)
- Automaattinen ilmastointi 2-alueinen
- Navigointijärjestelmä
- Toyota Touch & Go 6.1" kosketusnäyttö
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Peruutuskamera
- ISOFIX-kiinnityspisteet takana
- Kyynärnoja edessä
- Vakionopeussäädin
- Kyynärnoja takana
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajotietokoneen ja räätälöityjen ominaisuuksien käyttö kosketusnäytöltä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Monitoiminäyttö: keski- ja hetkellinen kulutus, toimintasäde, keskinopeus
- Bluetooth handsfree
- Bluetooth® -puhelimen puhelu- ja musiikkitoimintojen käyttö kosketusnäytöltä
- iPod/MP3 -soittimen ohjaus kosketusnäytöltä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan ristiseläntuen sähkösäätö
- USB-liitäntä
- Metalliväri burgundin punainen
- Business pack sisältää Dynamic Light pack, 17" kevytmetallivanteet ja takalasien tummennukset (sedan ei takalasien tummennuksia)
- Dynamic Light pack sisältää Bi-xenon kaasupurkausajovalot AFS-kaarrevalojärjestelmällä ja LED-päiväajovaloilla
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Sähkötoimiset etuikkunat
- Sähkötoimiset takaikkunat
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Suksiluukku takaistuimen keskikyynärnojassa
- Automaattisesti tummentuva taustapeili
- Ulkolämpötilamittari
- Ajovalojen ja avaimen muistutussummeri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.1.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.1.2012 |
| Vetopainot | 500 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 2130 kg |
| Omapaino | 1678 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar