Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KPG-106 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 8.12.2025 |
| Ajomäärä | 145000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Corolla |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja (viimeisin 12/2025)
- Seuraava katsastus 12/2026
- Kahdet renkaat
- VSC-ajonvakautus
- Automaattinen ilmastointi
- 60/40 –suhteessa taitettava takaistuin
- Istuinlämmittimet kuljettajalle ja etumatkustajalle
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Ajotietokone
- Optitron-mittaristo
- Sähköikkunat edessä
- Sähköikkunat
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Ikkunaturvatyynyt edessä ja takana
- Ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan etuturvatyynyt ja sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- ABS & EBD
- Nahkapäällysteinen 3-puolainen ohjauspyörä audiosäätimin
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Etuturvavyöt: 3-piste ELR, voimanrajoittimet ja törmäyskiristimet
- Etuturvavöiden korkeudensäätö
- Takaturvavyöt: 3 pisteen ELR/ALR
- Turvavyömuistutin kuljettajalle ja etumatkustajalle
- Ajonestolaite
- ISOFIX-turvaistuimen kiinnityspisteet (takana reunapaikoilla)
- Peräänajossa retkahdusvammoja ehkäisevä WIL-järjestelmä etuistuimilla
- Sivutörmäyssuojat
- Turvakori
- Radio ja CD-soitin
- Radio, CD, MP3, WMA audiojärjestelmä – 6 kaiutinta
- Takaikkunaan integroitu antenni
- 2-kerroksinen lokero etuistuinten välisessä kyynärnojassa
- Kaksiosainen hansikaslokero
- Keskikyynärnoja takana, 2 mukinpidikettä
- Mukitelineet edessä (2) ja säilytyslokero
- Ovikotelot ja pullotelineet etu- ja takaovissa
- Tasainen jalkatilan lattia
- Nahkapäällysteinen vaihdekepin nuppi
- Sisältä krominväriset ovien avauskahvat
- Ajovalojen pesimet
- Etusumuvalot
- Kromikoriste etusäleikössä
- Ovien ulkokahvat korinväriset
- Takalasinlämmitin
- Sähkötoimiset peilit
- Lapsilukot takaovissa
- Lukittava polttoainesäiliön korkki
- Kauko-ohjattu keskuslukitus, katkaisin sisällä
- Sähköinen ohjaustehostin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.3.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.3.2008 |
| Vetopainot | 450 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1590 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 162 g / km |
| Kokonaismassa | 1760 kg |
| Omapaino | 1330 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter