Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | VYX-889 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 21.10.2024 |
| Ajomäärä | 320000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Prius |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 3 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Silja Ylä-Pöntinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria
- 2x Renkaat
- Automaattinen ilmastointi
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Peruutuskamera
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Vakionopeudensäädin
- Head-up näyttö (HUD)
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Avaimeton käynnistys
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Kaadettavat takaistuimet
- Isofix-valmius
- VSC-ajonvakautusjärjestelmä
- Kaksialueinen automaatti-ilmastointi matkustajatunnistuksella
- 60:40 -suhteessa kaadettavat takaistuimen selkänojat
- CD-soitin
- Audiojärjestelmän ja Bluetooth-järjestelmän säätimet, Mediakeskuksen kytkimet ohjauspyörässä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Älypuhelimen langaton lataus
- Takaovien lapsilukot
- Kaistavahti (LKA)
- Kuolleen kulman varoitin (BSM)
- LED-ajovalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.9.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.9.2016 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 72 kw / 98 hv |
| CO₂-päästöt | 76 g / km |
| Kokonaismassa | 1790 kg |
| Omapaino | 1450 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Niittymaantie 8, ESPOO
Tätä ajoneuvoa myy
Silja Ylä-Pöntinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nti;-po;yla;ja.;sil
Joel Ojala
Automyyjä FI | EN | SV | DE
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;l.o;joe
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Petrus Nilsson
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;on/;lss;.ni;rus;pet
Antti Riekki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kki;rie;ti.;ant
Johannes Hokkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;hok;es.;ann;joh
Jarmo Möttö
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;to/;mot;mo.;jar
Rasmus Salin
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lin;.sa;mus;ras
Matti Ropponen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;pon;rop;ti.;mat
Dennis Arnold
Sisäänostaja FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;d/r;nol;.ar;nis;den
Kalle Varjonen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jon;var;le.;kal
Henry Juss
Myyntipäällikkö FI | EN | EST
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;jus;ry.;hen