Perustiedot
| Rekisterinumero | OZK-439 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 14.4.2026 |
| Ajomäärä | 123000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris Cross |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Tarkemmat varusteet päivitetään myöhemmin
- Peruutuskamera
- Peruutuskameran kuva mediakeskuksen näytöllä
- VSC-ajonvakautus
- Luistonesto
- Yksialueinen automaattiilmastointi
- Käynnistyspainike
- 40:20:40 suhteessa alas taittuvat takaistuimet
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Istuimien tumma kangasverhoilu (FB10 ja FC10)
- Keskikyynärnoja takana
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kyynärnoja keskikonsolissa
- Lastenistuimen Isofixkiinnityspisteet
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet takana (3 kpl)
- Älykäs mukautuva vakionopeudensäädin (ACCi), toiminta koko nopeusalue
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä
- Sähkötoimiset lasinnostimet takana
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kahdeksan SRS-turvatyynyä
- Hätäjarrutehostin (BA)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Ohjauspyörän korkeus ja syvyyssäätö
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Mittariston värillinen 7" TFTmonitoiminäyttö
- Bluetooth® handsfree
- Haineväantenni
- Langaton älypuhelimen integrointiominaisuus
- USB-liitäntä
- 9” kosketusnäyttö
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Kuusi kaiutinta
- Toyota Smart Connect mediakeskus (4 vuoden navigointilisenssillä)
- Bitone kaksivärimaalaus
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.4.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.4.2022 |
| Vetopainot | 550 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 107 g / km |
| Kokonaismassa | 1775 kg |
| Omapaino | 1335 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy