Perustiedot
| Rekisterinumero | INS-596 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 31.7.2025 |
| Ajomäärä | 62000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Vähän ajettu koukullinen Yaris!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1-vuosi / 20000km)
- 2 om.
- SUOMI-auto
- Huoltokirja, viim. 60tkm 3/25
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Vakionopeussäädin
- Vetokoukku
- Toyota Touch® with Go -mediakeskus suomenkielisellä navigoinnilla
- Peruutuskamera
- Kaksialueinen automaatti-ilmastointi
- Bluetooth
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Istuimien lämpimänharmaa/musta kangasverhoilu
- Lämmitettävät etuistuimet
- VSC-ajonvakautus
- Luistonesto
- Bluetooth® handsfree
- USB-liitäntä
- 7” kosketusnäyttö
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Sähkötoimiset lasinnostimet
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Pre-Collision -järjestelmä (PCS)
- Liikennemerkkien tunnistus (RSA)
- Kaistavahti (LKA)
- Etusumuvalot
- Kaukovaloautomatiikka (AHB)
- Projektoriajovalot
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- 15" kevytmetallivanteet (175/65R15)
- Winter pack Sis. talvirenkaat 15" kevytmetallivanteilla ja kumimatot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.8.2017 |
| Vetopainot | 550 kg / 835 kg |
| Kuutiotilavuus | 1496 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 82 kw / 111 hv |
| CO₂-päästöt | 105 g / km |
| Kokonaismassa | 1545 kg |
| Omapaino | 1140 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar