Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | JJB-776 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 24.9.2025 |
| Ajomäärä | 171000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Violetti |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottorinlämmitin ja sisätilanlämmitin
- Huoltokirja
- Erittäin hyvin huollettu auto
- Kahdet renkaat
- Peruutuskamera (Toyota Touch&Go:n näytöllä)
- Käsisäätöinen ilmastointilaite
- 60:40 suhteessa lattiatasoon taittuvat takaistuimet
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Etuistuinten lämmitys
- Audion säätimet ohjauspyörässä
- Aux-in ja USB -liitäntä
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- VSC ja TRC
- Ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt, sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.10.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.10.2013 |
| Vetopainot | 550 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 1329 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 118 g / km |
| Kokonaismassa | 1480 kg |
| Omapaino | 1110 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar