Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | LTP-529 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 3.11.2025 |
| Ajomäärä | 65000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 3 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km)
- Tuontiauto, tuontimaa Viro (2025)
- Merkkiliikkeen huoltokirja, viim. 59tkm 6/25
- 2 x renkaat + 1 x erik.vanteet
- Vakionopeussäädin
- Peruutuskamera
- Kaksialueinen automaatti-ilmastointi
- Erikoisväri, valkoinen helmäinen ja musta katto (2-tone)
- Bluetooth
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Istuimien Style-kangasverhoilu
- Toyota Touch® -mediakeskus
- VSC-ajonvakautus
- Luistonesto
- Käynnistyspainike
- Bluetooth® handsfree
- Bluetooth-järjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- USB-liitäntä
- Metalliväri
- 7” kosketusnäyttö
- Värillinen 4,2" TFT-näyttö mittaristossa
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Takalasien ikkunatummennukset
- Kaistavahti (LKA)
- Liikennemerkkien tunnistus (RSA)
- Pre-Collision -järjestelmä (PCS)
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Sähkötoimiset lasinnostimet
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Etusumuvalot
- Kaukovaloautomatiikka (AHB)
- 16" kevytmetallivanteet (195/50R16)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.4.2018 |
| Kuutiotilavuus | 1497 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 54 kw / 73 hv |
| CO₂-päästöt | 82 g / km |
| Kokonaismassa | 1565 kg |
| Omapaino | 1171 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar