Perustiedot
| Rekisterinumero | UXF-355 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 7.7.2025 |
| Ajomäärä | 81000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Hyvin varusteltu Yaris kohtuumetreillä!
- SUOMI-auto
- Huoltokirja, viim. 81tkm 4/26
- 2 x renkaat + 1 x erik.vanteet + 1 x peltivanteet
- Vakionopeudensäädin
- Navigointi
- Vetokoukku, irroitettava
- Moottorinlämmitin + sisäpistoke + puhallin
- Käsisäätöinen ilmastointilaite
- Peruutuskamera (Toyota Touch&Go:n näytöllä)
- Toyota Touch&Go: 6,1" kosketusnäyttö
- Bluetooth® handsfree
- Metalliväri, hopea
- Chrome pack Sis. kromikoristelistat ovien ja takaluukun alareunoissa sekä etuovien alumiiniset kynnyslistat
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- VSC ja TRC
- Etuistuinten lämmitys
- 6-kaiuttimen radio/CD -soitin
- Etusumuvalot
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä automaatti- ja turvatoiminnolla
- Sähkötoimiset sivupeilit, lämmitettävät
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.7.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.7.2013 |
| Vetopainot | 550 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 1329 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 118 g / km |
| Kokonaismassa | 1480 kg |
| Omapaino | 1110 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar