Perustiedot
| Rekisterinumero | XOC-622 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 13.4.2026 |
| Ajomäärä | 228000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Caravelle |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 9 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Ari Tauriala
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 05/26 - 235tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 11/23 - 158tkm kohdalla) (Vaihtoväli 72kk/200tkm)
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 1 x Avain
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä, sis. hill hold -toiminnon
- Puoliautomaattinen "Climatic" ohjaamoilmastointi ja takatilan lämpökenno ja puhallin, kattokanavisto
- Moottorin sammutusautomatiikka, Start/Stop
- Vetokoukku
- Turvavyön kiristimet etuistuimilla (ohjaamossa istuimet 1+1)
- "Flex"-istuinkiinnitys, mahdollistaa istuinjärjestyksen muuttamisen
- Etuistuimien korkeuden- ja ristiseläntuensäätö sekä kyynärtuet
- Istuinjärjestys 2-3-3 (Ohjaamossa 1+1, toisella ja kolmannella istuinrivillä 3-hengen istuimet)
- Kuljettajan istuimessa istuinlämmitys
- Vakionopeudensäädin
- Monitoiminäyttö MFD+, matriisinäytöllä, erilliset mittarit polttoaineelle ja moottorin lämpötilalle
- Rullaverhot sivuikkunoissa tavaratilassa
- Sivuturvatyynyt ja sivuturvaverhot
- Turvatyynyt molemmille etuistuimille, etumatkustajan turvatyynyn on/off -kytkin
- Jarrutusenergian talteenotto
- Ohjauspyörän syvyyden- ja korkeudensäätö
- Matkapuhelinvalmius
- Radio "Composition Color", 6 kaiutinta, USB-litäntä
- Liukuovi oikealla
- Kannellinen, lukittava hansikaslokero
- Lisä-äänieristys ohjaamossa ja matkustamossa
- "Comfort"-kattoverhoilu
- Matkustamon täyskorkea seinäverhoilu
- H7 -tuplahalogeeniajovalot, erillisillä lähi-ja kaukovaloilla
- Takaluukku, lämmitettävä takalasi, takalasinpesin ja -pyyhin
- Automaattitoiminen polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Sähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissa
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.4.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 84 kw / 114 hv |
| CO₂-päästöt | 161 g / km |
| Kokonaismassa | 3080 kg |
| Omapaino | 1859 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari