Perustiedot
| Rekisterinumero | VZT-945 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 12.5.2026 |
| Ajomäärä | 73000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Golf |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Sähköinen huoltokirja
- Viimeisin huolto tehty 03/2026/70tkm
- Jakohihna vaihdettu 2024
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin. Kauko-ohjain ja ajastin.
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC
- Täysautomaattinen Climatronic-kaksialueilmastointi
- Trailer-paketti Vetokoukku. Esiinvapautettava, pistorasia 13-napainen. Yhdistelmänvakautus. Perävaunun peruutusavustin Trailer Assist. Pysäköintiavustin Park Assist 3.0
- Led-ajovalot
- App-Connect älypuhelinliitäntä
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth
- Radio ja navigointi Discover Media 8"
- Avaimeton lukitus- ja käynnistys Keyless Access
- Digitaalinen mittaristo Active Info Display
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä ESC
- Ikkunaturvaverhot sivuikkunoissa ja sivuturvatyynyt etuistuimissa
- Turvatyyny kuljettajalle ja etumatkustajalle, matkustajalta poiskytkettävissä. Kuljettajan polviturvatyyny.
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Istuimissa ArtVelours-mikrokuituverhoilu
- Ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla
- Sähkötoiminen seisontajarru, Auto Hold -paikallaanpitoavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.6.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.6.2018 |
| Vetopainot | 680 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1498 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 110 g / km |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omapaino | 1378 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar