Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | KMO-246 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 4.2.2026 |
| Ajomäärä | 174000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Polo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 2/2026 - 172tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 7/2023 - 116tkm kohdalla)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Comfort-paketti: Vakionopeussäädin. Pysäköintitutka Park Pilot. Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki., Vakionopeussäädin.
- Penkinlämmittimet edessä
- Isofix-kiinnitysjärjestelmä lastenistuimille
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä ESC, hätäjarruassistentti, lukkiutumattomat ABS-jarrut, elektroninen tasauspyörästön lukko EDS, vetoluiston rajoitin ASR ja moottorijarrutuksen säätely MSR
- Täysautomaattinen Climatronic-ilmastointi
- Keskikyynärnoja edessä
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Turvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle (matkustajan puoleinen kytkettävissä pois toiminnasta) sekä yhdistetyt sivu- ja pääturvatyynyt edessä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth
- Monitoiminäyttö Plus
- Radio Composition Colour
- Sumuvalot, kulmavalotoiminto
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät ulkopeilit
- Keskuslukituksen kaukosäätö
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.9.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.9.2014 |
| Vetopainot | 560 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 110 g / km |
| Kokonaismassa | 1630 kg |
| Omapaino | 1135 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari