Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZLN-884 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 15.5.2025 |
| Ajomäärä | 106000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Polo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Siisti! Pitkäaikais omistajalta: 2019->
- Sähköinen huoltokirja +dokumentit (03.2026 tehty öljynvaihto)
- 2-Omisteinen
- Seuraava katsastus: 26.5.2027
- 2x Renkaat, 2x vanteet
- 2x Avain
- Lohkolämmitin ja sisäpistoke
- Radio Composition Touch - värikosketusnäytöllinen media järjestelmä Suomen-kielellä
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä ESC, hätäjarruassistentti, lukkiutumattomat ABS-jarrut, elektroninen tasauspyörästön lukko EDS, vetoluiston rajoitin ASR ja moottorijarrutuksen säätely MSR
- Start/Stop-automatiikka, jarrutusenergian talteenotto
- Sähkötoimiset lasinnostimet
- Turvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle (matkustajan puoleinen kytkettävissä pois toiminnasta) sekä yhdistetyt sivu- ja pääturvatyynyt edessä
- Mäkilähtöavustin
- Pienikulutuksinen
- ilmastointi
- Keskuslukituksen kaukosäätö
- Kylmänmaan paketilla
- Hansikaslokerojäähdytys
- ISO FIX
- Takapenkki/-selkänoja taitettava
- Etuistuimien istuinlämmitys erikseen säädettävissä
- Ulkopeili, sähköisesti säädettävä ja lämmitettävä
- Mukavuusvarustus
- Winter package
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.5.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.5.2017 |
| Vetopainot | 520 kg / 800 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 108 g / km |
| Kokonaismassa | 1540 kg |
| Omapaino | 1055 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant