Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | BVP-871 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 11.6.2025 |
| Ajomäärä | 128000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 59 km |
| Akkukapasiteetti ** | 11,6 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000km)
- Suomi-auto
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Polttoainetoiminen Lisälämmitin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Pysäköintitutka taakse ja eteen
- Ilmastoidut etuistuimet
- Hierovat etuistuimet
- Volvo On Call
- Kahdet renkaat
- Kolmet avaimet
- Verhoilu: Moritz nahka
- Etuistuimien reisituen säätö
- Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kattoluukku, Panorama
- Bluetooth-järjestelmä
- Audio Premium Sound by B&W sis. subwoofer
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Ohjauspyörä nahkaa
- Aktiivinen kaistallapitoavustin
- HUD, mittariston heijastusnäyttö tuulilasiin (117)
- Sähkötoiminen takaluukku
- Pysäk.apu visuaalinen 360° + kamerat
- LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Inscription Crystal vaihdekepin nuppi
- Mäkilähtöavustin
- Huolto muistio
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.1.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 233 kw / 317 hv |
| CO₂-päästöt | 55 g / km |
| Kokonaismassa | 2570 kg |
| Omapaino | 2072 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy