Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | CKV-347 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 21.5.2025 |
| Ajomäärä | 290000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- Huoltokirja viim. 3/2026 - 289tkm
- Jakohihna vaihdettu 6/2024 - 252tkm
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- Vetokoukku
- 2 x Avain
- Verhoilu: Nahka sport istuimet
- Metalliväri
- Aktiiviset Xenon valot
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- Kattoluukku, sähkötoiminen (30)
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Sähkötoim. kuljettajanistuin muistilla (47)
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sensus Connect Audio High Performance, 7" värinäyt.
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2018) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.6.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.6.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 133 kw / 181 hv |
| CO₂-päästöt | 109 g / km |
| Kokonaismassa | 2150 kg |
| Omapaino | 1602 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter