Perustiedot
| Rekisterinumero | IZL-421 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 24.4.2025 |
| Ajomäärä | 122000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Viimeisin huolto tehty 02/2026/119tkm
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- Huoltokirja
- Automaattinen ilmastointi ECC
- CarPlay ja Android Auto (882)
- Tummennetut takalasit (179)
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kyynärnoja edessä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- USB Type C -liitäntä takaistuimella 2 kpl
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sensus Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä (552)
- Start/Stop -järjestelmä
- Nopeudenrajoitin
- Tavaratilan kiinnityspisteet 4kpl
- Automaattisesti himmenevät ulkopeilit ja taustapeili (169)
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Bluetooth-järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Digital-mittaristo 12,3"
- Lämmitettävä ohjauspyörä (869)
- Sähköisesti kääntyvät takaniskatuet (390)
- Sähkötoiminen takaluukku hands free -toiminnolla (115)
- Takakyynärnoja, jossa mukiteline
- Intellisafe Assist , muk.vakionopeudensäädin (132)
- Jalankulkijan sekä polkupyöräilijän havaitsemistoiminto
- Isojen eläinten havaitsemistoiminto
- Liikennemerkki-informaatio
- Sivuturvatyynyt ja IC-turvaverhot
- Törmäysvaroitin automaattisella täysjarrutuksella
- WHIPS-suojajärjestelmä
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 120 kw / 163 hv |
| CO₂-päästöt | 157 g / km |
| Kokonaismassa | 2240 kg |
| Omapaino | 1761 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar