Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | KOH-927 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 18.11.2025 |
| Ajomäärä | 234000 km |
| Käyttövoima | Diesel, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 50 km |
| Akkukapasiteetti ** | 11,2 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Neliveto
- Huoltokirja
- Vetokoukku
- R-Design nahkaverhoilu
- Sähkötoim. kuljettajanistuin muistilla
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka taakse ja eteen
- Kattoluukku, sähkötoiminen
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin (ACC)
- Automaatti-ilmastointi
- Digimittaristo
- Lämmitettävät etuistuimet
- Asiointilatauskaapeli - Type 2
- Kotilatauskaapeli - Schuko
- Bluetooth-järjestelmä
- Volvo On Call, vaatii Sensus Connect Audion (399)
- R-Design ohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sähkömoottori taka-akselilla
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- City Safety -järjestelmä
- Blis-järjestelmä (Kuolleenkulman avustin)
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Tummennetut takalasit
- R-Design polkimet
- R-Design hopeanväriset ulkopeilit
- R-Design putken päät (tupla)
- R-Design ulkonäköpaketti
- Mukiteline keskikonsolissa
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- 2 x Avain
- Tuonti-auto, tuontimaa Saksa (2018)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.2.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.10.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2400 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 158 kw / 215 hv |
| CO₂-päästöt | 48 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1949 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo