Perustiedot
| Rekisterinumero | RVB-330 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 190000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 1 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 88 km |
| Akkukapasiteetti ** | 18,8 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km)
- 1-Omistaja
- Suomi-auto
- ALV-vähennyskelpoinen
- Vaalea nahkasisusta
- Sähkösäätöiset etuistuimet muistilla
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Pilot Assist
- Keyless-Go
- Volvo CleanZone Ilmanpuhdistus
- Volvo Guard
- Perutuuskamera
- LED-ajovalot
- Apple CarPlay ja Android Auto yhteensopivuus
- Google-paketti
- 9" Kosketusnäyttö
- Tutkat edessä ja takana
- Sähkötoiminen takaluukku
- Lämmitettävät etu- ja takaistuimet
- Driftwood-somisteet
- Huoltohistoria (8/2025)
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Talvirenkaina nastat
- Latauskaapeli Suko/Type2
- Latauskaapeli Type2/Type2 (Mennekes/Mennekes)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.1.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.1.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 335 kw / 455 hv |
| CO₂-päästöt | 18 g / km |
| Kokonaismassa | 2530 kg |
| Omapaino | 2064 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Pauli Patrakka
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ka/;rak;pat;li.;pau
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet