Perustiedot
| Rekisterinumero | BUI-994 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 17.10.2025 |
| Ajomäärä | 305000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V70 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 15 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 11 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto Geartronic 6-vaihteinen
- Suomiauto
- Huoltokirja viim, 10/2025 301tkm
- Jakohihna vaihdettu 11/2023, 288tkm
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Vetokoukku
- 2 x Avain
- Automaattinen ilmastointi ECC
- ECC automaattinen ilmastointi
- Nahkasisusta
- Pysäköintitutka
- Sisäilman laatujärjestelmä AQS
- Neliveto
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
- Automaattinen ilmastointi
- Erikoisvanteet
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Lohkolämmitin ja sisäpistoke
- Urheiluistuimet
- Audio-sisääntuloliitäntä
- Monitoimiohjauspyörä
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Sähköpeilit ja sähköisesti sisääntaittuvat peilit
- Sumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.1.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.1.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2520 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 154 kw / 209 hv |
| CO₂-päästöt | 255 g / km |
| Kokonaismassa | 2220 kg |
| Omapaino | 1706 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter