Perustiedot
| Rekisterinumero | YLM-654 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 28.1.2026 |
| Ajomäärä | 227000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V70 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Milad Amiri
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi
- Hihna vaihdettu 2024 / 218 000km
- Huoltohistoria
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Kaistavahti
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin (Webasto)
- Navigointijärjestelmä
- Digimittaristo
- Penkinlämmittimet edessä ja takana
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Sähkötoiminen takaluukku
- Törmäysvaroitin
- Pysäköintitutka taakse
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Isofix-valmius
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.3.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.1.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 180 kw / 245 hv |
| CO₂-päästöt | 121 g / km |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omapaino | 1874 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet