Perustiedot
| Rekisterinumero | ZJB-500 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 10.11.2025 |
| Ajomäärä | 323000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | V70 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Assar Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Jakohihna vaihdettu 1/26!
- Suomi-auto
- Huoltokirja (viim. 1/26 321tkm)
- 2 x renkaat + 2 x alumiinivanteet
- Moottorinlämmitin
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Parkkitutka taakse
- Radio/CD/AUX
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
- Tummennetut takalasit
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- 4 x sähkölasit
- Lämmitettävät etuistuimet + takasivuistuimet
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Kaadettavat takapenkit
- Ajotietokone
- Turvatyynyt
- Luistonesto
- Metalliväri
- Isofix
- Ens.rek.pvm 27.11.2009
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.11.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.11.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1560 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 80 kw / 109 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 2220 kg |
| Omapaino | 1614 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niki Raiskio
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kio;ais;i.r;nik
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Anton Nuora
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar