Perustiedot
| Rekisterinumero | IPA-453 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 30.1.2026 |
| Ajomäärä | 164000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V90 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 46 km |
| Akkukapasiteetti ** | 10,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltokirja (Jakohihnasarja 01/2026 - 161tkm)
- 2x renkaat + 2x erik.vanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Pilot Assist
- Navigointi
- Sensus Audio Premium Sound by B&W sis. subwoofer
- Keyless - Avaimeton kulku & käynnistys
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Sähkösäätöiset etuistuimet (Kuljettajan istuin muistipaikoilla)
- Kaarre LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
- Automaattinen ilmastointi 2-alue
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lämmitettävä takaistuimet, reunapaikat
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Apple CarPlay ja Android Auto
- Sähkötoiminen takaluukku
- Volvo On Call
- Nahkaverhoilu
- Bluetooth-järjestelmä
- Digital-mittaristo 12,3"
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Aktiivinen kaistavahti
- Tummennetut takalasit
- Magic blue metalliväri
- Tuontimaa: Saksa 2022
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.1.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.3.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 223 kw / 303 hv |
| CO₂-päästöt | 46 g / km |
| Kokonaismassa | 2620 kg |
| Omapaino | 2038 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niki Raiskio
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kio;ais;i.r;nik
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Anton Nuora
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar