Perustiedot
| Rekisterinumero | YKN-641 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 20.10.2025 |
| Ajomäärä | 169000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V90 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja
- Juuri huollettu 3/26, 169tkm!
- Ei AdBlue järjestelmää!
- Volvo On Call
- Sensus navigointi
- Mukautuva vakionopeudensäädin jono- ja ajoaputoiminnolla
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella
- Puolinahkaverhoilu
- Pysäköintikamera taakse
- Liikennemerkki-informaatio
- Blis-järjestelmä
- Aktiivinen kaistallapitoavustin
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- 2 x avain
- Automaattinen ilmastointi
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Sadetunnistin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Ajotietokone
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Bluetooth-järjestelmä
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Tummennetut takalasit
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Isofix-valmius
- Digital mittaristo 8"
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.3.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.1.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 128 g / km |
| Kokonaismassa | 2380 kg |
| Omapaino | 1803 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik