Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | VZY-605 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 10.7.2024 |
| Ajomäärä | 168000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC40 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Ensi.rek.11.07.2018
- Suomiauto
- Merkkiliikkeen huoltokirja ( viim.huolto 147tkm/17.07.2025)
- Jakohihna vaihdettu 83tkm/8/2023
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Intellisafe Assist , muk.vakionopeudensäädin
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Vetokoukku, puoliautomaattinen
- Sensus navigointi
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Pysäköintikamera taakse
- Neliveto
- Pysäköintitutka taakse ja eteen
- Varustepaketti Winter MY19
- Etusumuvalot LED
- LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
- 725 Fusion red metalli
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Induktiolataus älypyhelimelle keskikonsolissa
- Bluetooth-järjestelmä
- Sensus Audio Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Avaimeton käynnistys
- Sensus Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Sähkötoiminen takaluukku
- Automaattisesti himmenevät ulkopeilit ja taustapeili
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Volvo Guard varashälytin, sekä salpalukitus
- Sadetunnistin
- Sävylasit (25%)
- Sähköpistoke tavaratilassa 12V
- Digital-mittaristo 12,3"
- Pieni varapyörä (165)
- Intellisafe Surround (BLIS ja CTA) (603)
- City Safety -järjestelmä
- Aktiivinen kaistallapitoavustin
- Isojen eläinten havaitsemistoiminto
- Jalankulkijan sekä polkupyöräilijän havaitsemistoiminto
- Liikennemerkki-informaatio
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- Mäkilähtöavustin
- Törmaysvaroitin automaattisella täysjarrutuksella
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.7.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.7.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 171 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter