Perustiedot
| Rekisterinumero | YLF-315 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 26.5.2025 |
| Ajomäärä | 148000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC40 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto
- Suomiauto
- Huoltokirja, viimeisin huolto 139000 km -10/2025
- Jakohihna vaihdettu 116000 km -2/2024
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- Vetokoukku
- 2 x Avain
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- Pysäköintitutka taakse (529)
- Vakionopeudensäädin
- Metalliväri Osmium grey 714
- LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Bluetooth-järjestelmä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Avaimeton käynnistys
- Sensus Audio Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Start/Stop -järjestelmä
- Ostoskassin pidin/tavaratilan jakaja (346)
- Sähkötoiminen takaluukku (115)
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- Lämmitettävä tuulilasi (871)
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Sähköpistoke tavaratilassa 12V (424)
- Digital-mittaristo 12,3"
- Lämmitettävä ohjauspyörä (869)
- Kattokiskot, kirkkaat integroidut
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- Aktiivinen kaistallapitoavustin
- City Safety -järjestelmä
- Jalankulkijan sekä polkupyöräilijän havaitsemistoiminto
- Mäkilähtöavustin
- Hätäjarrutustehostin EBA
- Saattovalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.3.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 158 g / km |
| Kokonaismassa | 2180 kg |
| Omapaino | 1674 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar