Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | BRV-416 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 1.10.2025 |
| Ajomäärä | 290000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tarkemmat varusteet päivitetään myöhemmin
- Aktiiviset Xenon valot
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Verhoilu: VOR Nahka, sport istuimet, erikoistikkauksin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Sisäilman laatujärjestelmä AQS
- Automaattivaihteisto Geartronic 6-vaihteinen
- Pysäköintitutka taakse (529)
- Etumatkustajan istuimen korkeuden säätö
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kuljettajan istuimen kallistuksen ja korkeuden säätö
- Kyynärnoja edessä
- Kyynärnoja takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen selkänoja jaettavissa 40/20/40
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Polttoainetoiminen lämmitin
- Takasivuikkunoiden tuuletussuulakkeet
- Hiukkassuodatin
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- IC-turvaverhot
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Ajotietokone
- Bluetooth-järjestelmä
- Sisävalopaketti
- AUX liitäntä audiossa
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Sensus Audio High Performance, 1-CD, 5" värinäytöllä
- Kattokiskot, kirkkaat
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Sävylasit (25%)
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Lapsilukot
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Tavaratilan näkösuoja Volvo Ocean Race
- Tavaratilan suojaverkko (41)
- City Safety -järjestelmä
- Ensiapulaukku
- Käynnistyksenesto
- SIPS-sivutörmäyssuoja
- Sivuturvatyynyt ja IC-turvaverhot
- WHIPS-suojajärjestelmä
- Kynnyslistat Volvo Ocean Race
- Mukiteline keskikonsolissa
- Sähköpistoke takaistuimelle 12V
- Sähköpistoke tavaratilassa 12V (424)
- Takakyynärnoja, jossa mukiteline
- Ulkolämpötilanmittari
- Valaistut meikkipeilit
- Sisustuksen Volvo Ocean Race aluminium koristus
- Tekstiilimatot Volvo Ocean Race
- Vaihdekepin nuppi nahkaa
- Ajovalonpesurit
- Hätäjarrutusvalot
- Päiväajovalot LED
- Saattovalot
- Sivuhuomiovalot
- Integroidut tuplapakoputkenpäät
- Korinväriset alahelmat
- Korinväriset puskurit
- Korinväriset ulkopeilit
- Skidplate takapuskurin alaosassa, hopeinen
- Alumiinivanteet Portunus 18"
- Lukittavat pyöränpultit
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- Renkaan ilmakompressoritäyttöpakkaus
- Alamäkihidastin (HDC)
- Hätäjarrutustehostin EBA
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Metalliväri
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit/maavalot
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.12.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.12.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2400 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 133 kw / 181 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1904 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy