Perustiedot
| Rekisterinumero | BVT-655 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 26.2.2025 |
| Ajomäärä | 132000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 37 km |
| Akkukapasiteetti ** | 10,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Mukautuva vakionopeudensäädin jono- ja ajoaputoiminnolla
- Verhoilu: Moritz nahka (xAx0)
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- Etuistuimien reisituen säätö (1101)
- Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
- Etuistuimien sähköinen ristiseläntuen säätö 4-suuntaan (212)
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kyynärnoja edessä
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat (752)
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkötoim. kuljettajanistuin muistilla (47)
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Takaistuimen selkänojien sähköinen vapautus
- Takakyynärnoja
- Ilmajousitus ja aktiivinen Four-C (1000)
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Kattoluukku, sähkötoiminen (30)
- Start/Stop -järjestelmä
- Sähkömoottori taka-akselilla
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Nopeudenrajoitin
- Automaattisesti himmenevä taustapeili (168)
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- Bluetooth-järjestelmä
- Volvo On Call
- Latauskaapeli Suko/Type2 (Schuko/Mennekes)
- Latauskaapeli Type2/Type2 (Mennekes/Mennekes)
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Sävylasit (25%)
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Lapsilukot
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Tavaratilan kiinnityspisteet 4kpl
- Tavaratilan kynnys metallia
- Tavaratilan näkösuoja
- Aktiivinen kaistallapitoavustin
- City Safety -järjestelmä
- Ensiapulaukku
- Intellisafe Assist , muk.vakionopeudensäädin (132)
- Isojen eläinten havaitsemistoiminto
- Jalankulkijan sekä polkupyöräilijän havaitsemistoiminto
- Kaistavahti ja kuljettajan tarkkailutoiminto
- Liikennemerkki-informaatio
- Sivuturvatyynyt ja IC-turvaverhot
- Tieltäsuistumissuoja
- WHIPS-suojajärjestelmä
- Digital-mittaristo 12,3"
- Lämmitettävä ohjauspyörä (869)
- Sisävalaistus high level (879)
- Sähköisesti kääntyvät takaniskatuet (390)
- Sähköpistoke takaistuimelle 12V
- Sähköpistoke tavaratilassa 12V (424)
- Sähkötoiminen takaluukku hands free toiminnolla (115)
- Säädettävät ajotilat
- Ulkolämpötilanmittari
- Valaistut meikkipeilit
- Inscription Crystal vaihdekepin nuppi
- Inscription tekstiilimatot
- Kojetaulun päälinen keinonahkaa (1075)
- Kynnyslistat alumiinia
- Nahkakoristeinen avain
- Sisustuksen Driftwood koristus
- Tekstiilimatot (100)
- Ajovalonpesurit
- Hätäjarrutusvalot
- LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Saattovalot
- Integroidut tuplapakoputkenpäät
- Kattokiskot, kirkkaat integroidut
- Kiiltokoristukset ovenkahvoissa
- Kiiltolistat sivuikkunoiden ympärillä (857)
- Korinväriset alahelmat
- Korinväriset puskurit
- Korinväriset ulkopeilit
- Lämmitettävät tuulilasinpesusuuttimet (63)
- Alumiinivanteet 19" 10-spoke black diamond cut (1209)
- Lukittavat pyöränpultit
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- Renkaan ilmakompressoritäyttöpakkaus
- Hätäjarrutustehostin EBA
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Törmaysvaroitin automaattisella täysjarrutuksella
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.2.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.2.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 223 kw / 303 hv |
| CO₂-päästöt | 70 g / km |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omapaino | 2139 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant