Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FMA-792 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 29.12.2025 |
| Ajomäärä | 473000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- Huoltokirja ( viim. 470 tkm / 11 / 2025 )
- Jakohihna vaihdettu 449tkm / 04 / 2024
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- 2 x renkaat yksillä vanteilla
- 2 x Avain
- Verhoilu: Nahka
- Aktiiviset Xenon valot
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Sisäilman laatujärjestelmä AQS
- Sisävalopaketti
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkötoim. kuljettajanistuin muistilla (47)
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat (752)
- Polttoainetoiminen lämmitin
- Bluetooth-järjestelmä
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Sensus Audio High Performance, 1-CD, 5" värinäytöllä
- Ohjauspyörä nahkaa
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.5.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.1.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 124 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1865 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter