Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Coral Plus 660 SL -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytetty kaunokainen on varustettu suositulla pohjaratkaisulla ja monipuolisilla mukavuuksilla. Trumatic-ilmakiertolämmitys ja lattialämmitys pitävät lämpimänä viileinäkin iltoina, ja DOMETIC-kattoilmastointi viilentää kuumina kesäpäivinä. Keittiöstä löytyy kaikki tarpeellinen, kuten kaasuliesi ja jääkaappi. Erillisvuoteet muuntuvat helposti yhtenäiseksi pediksi, ja tilaa on jopa kolmelle nukkujalle. Iso takatalli tarjoaa reilusti säilytystilaa. Jos tämä Coral Plus 660 SL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LCI-570 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 21.4.2026 |
| Ajomäärä | 133000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Plus 660 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- KOHTUULLISESTI AJETTU NÄTTI CORAL HYVILLÄ VARUSTEILLA SEKÄ SUOSITULLA POHJARATKAISULLA!!
- Suomi-auto
- Huoltokirja (jakohihna vaihdettu 2024)
- Trumatic ilmakiertolämmitys sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys
- Asuinosan kattoilmastointilaite DOMETIC kaukosäätimellä
- Pöytäryhmä edessä sivupenkillä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Pöydässä taittuva jalka eli pöytäryhmään pedattavissa tilapäisvuode yhdelle
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Mikroaaltouuni
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Erillisvuoteet takana yhdistettävissä yhtenäiseksi vuoteeksi lisäpatjan palalla - nukkumapaikat jopa kolmelle
- Iso takatalli molemmin puolin autoa avattavilla luukuilla
- Markiisi
- Peruutuskamera erillisellä näytöllä
- Kaasupullokotelo kahdelle 11 kg pullolle
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Äänentoistojärjestelmä
- Sähkötoimiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Aluvanteet kesärenkaissa
- Talvirenkaat pellivanteilla
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa on max 2000 kg)
- Rekisteröity: 5:lle
- Nukkumapaikat: yhteensä jopa 4:lle
- Pituus: noin 724 cm
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 280 cm + ilmastointikoneen ulkoyksikkö
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.5.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.5.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2961 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy