Perustiedot
| Rekisterinumero | MNL-292 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 21.4.2026 |
| Ajomäärä | 332000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 330 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Auto on tulossa liikkeeseen, osta omaksi jo nyt!
- Katsastettu 4/26
- Vakionopeussäädin
- Ilmastointilaite
- Xenon-ajovalot päivävaloautomatiikalla
- Comfort entry-toiminto
- Etuistuinten sähkösäätö, kuljettajan istuin muistilla
- Keskikyynärnoja takana
- Kyynärnoja
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Kääntyvät takapenkit 60:40
- Lämmitettävät etuistuimet
- DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Dynaaminen luistonvalvonta (DTC)
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Pääturvatyynyt
- Sivuturvatyynyt
- Ajotietokone
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- AUX-In liitäntä
- Radio BMW Business CD
- Sähkötoimiset ikkunat mukavuustoiminnolla
- Lohko lämmitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.5.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.7.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2993 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 180 kw / 245 hv |
| CO₂-päästöt | 178 g / km |
| Kokonaismassa | 2120 kg |
| Omapaino | 1715 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo