Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
BMW K -mallin moottoripyörä tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ajoihin. Tämä vähän ajettu yksilö on varustettu kattavasti, kuten navigaattorilla ja vakionopeussäätimellä, jotka tekevät kesäisistä matkoista miellyttäviä. Kahvanlämmittimet ja istuinlämmitin tuovat lisämukavuutta viileämpinä päivinä. Moottoripyörän huoltohistoria on kunnossa, ja renkaissa on hyvin pintaa. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on valmis viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos tämä BMW K voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 61-BCC |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 67000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | K |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 07/25 64900 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Istuinlämmitin
- Ajonestolaite
- Renkaissa hyvin pintaa
- Kulutusosat kunnossa
- ESA
- Navigaattori
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.4.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.4.2011 |
| Kuutiotilavuus | 1293 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 520 kg |
| Omapaino | 288 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki