Perustiedot
| Rekisterinumero | ESV-976 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 25.8.2025 |
| Ajomäärä | 255000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 13 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- 6-vaihteinen automaattivaihteisto
- Webasto
- Metalliväri
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka
- Vakionopeudensäädin
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävä takalasi
- Vetokoukku
- Lämmitettävä tuulilasi
- Navigointijärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- Ajotilavalitsin 2H, 4H, 4L
- Aux / Radio / CD
- Sähkösäätöinen kuljettajanistuin
- Penkinlämmittimet
- Isofix
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Osanahkasisusta
- Automaattiset ajovalot
- Sadetunnistin
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Ajotietokone / Monitoiminäyttö
- Tummennetut takalasit
- Rekisteröity kaksikäyttöautoksi
- 5-Paikkainen
- Tuontiauto, Tuontimaa: Viro 2021
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.8.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.10.2013 |
| Kuutiotilavuus | 3198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 147 kw / 200 hv |
| CO₂-päästöt | 270 g / km |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omapaino | 2315 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy