Perustiedot
| Rekisterinumero | FPU-154 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 7.11.2024 |
| Ajomäärä | 106000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Sähköinen huoltokirja
- Viimeisin huolto 104 tkm. 5/2026
- Lämmitin: Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, ajastintoiminto ja kaukosäätö
- kahdet renkaat
- Vetokoukku, sis. perävaunun hallintajärjestelmä
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät. Kiinnityskiskot lattiassa ja seinillä
- Näkyvyyspaketti Premium: Kaistavahti (LDW) sis. Sivupeilit, sähkötoimisesti taitettavat, Ajovaloautomatiikan ja automaattiset tuulilasinpyyhkijät; Kiinteä peruutuskamera ja LED-ulkokohdevalo; Audio 20 (Ford SYNC 2.5 Radio, Bluetooth, USB, 8" värikosketusnäyttö; FordPass Connect -moodemi, Hätäaputoiminto)
- Aktiivinen vakionopeudensäädin
- Ajovalot: Xenon
- Kuormatila: LED-valot
- Parkkitutkat, anturit edessä ja takana
- Ilmastointi, manuaali, sis. raitisilmasuodattimen
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, Mäkilähtöapu
- Lämmitettävä tuulilasi
- Etuistuimet: 1+2 istuimet; Fabric Capitol City -kangasverhoilu, väri Ebony; Kuljettajan istuin lämmitettävä, 4-suuntaan manuaalisesti säädettävä, ristiseläntuella, kyynärnojallinen;
- Ajotietokone
- FordPass Connect -modeemi:
- 270 astetta aukeavat takaovet ja magneettipysäyttimet. (L3-mallit)
- Väri: Metalliväri - Magnetic
- Sivuikkunat: Ikkuna matkustajan puolen sivuliukuoveen
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.12.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.12.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1850 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 136 kw / 185 hv |
| CO₂-päästöt | 237 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las