Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRJ-832 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Digital Aqua Blue |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Alexi Salonen 0400-669 409
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Metalliväri: Digital Aqua Blue
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- Driver Assistance Pack 6: Aktiivinen vakionopeudensäädin (Stop & Go -järjestelmällä) - 360° kamera - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kaistanpitoavustin - Kuolleen kulman avustin - Sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - Hätäjarrutehostin
- Navigointi, 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia)
- Kirkkaat kuormatilan LED-valot
- Sivuliukuoven sulkemisavustin
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Kuljettajan istuimen 6-suunnan sähkösäätö
- Lämmitettävä kuljettajan ja etumatkustajan istuin
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- 2-alueinen automaatti-ilmastointi
- Avaimeton käynnistys ja keskuslukitus
- FordPass Connect -modeemi (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta, FordPass App)
- Langaton latausalusta
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- 19" Kevytmetallivanteet
- Konepellin vauhtiraidat
- Korinvärinen etu- ja takapuskuri
- Takaspoileri
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Polttoainetankki 70 litraa
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 230 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2153 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy