Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | 70-APJ |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CRF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi pyörä
- 1. omistajalta
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Huoltohistoria (huolto 8.6.2026)
- 4-vuoden takuu alk. 30.4.2026
- Ajotilat
- Ketjuveto
- TFT-kosketusnäyttö
- Ajonestolaite
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- Navigaattori
- Lämpökahvat
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.4.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.4.2026 |
| Kuutiotilavuus | 1084 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 75 kw / 102 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 460 kg |
| Omapaino | 242 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki