Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Picanto-mallin KIA, joka tuo modernia tyyliä ja käytännöllisyyttä arkeesi. Tämä viistoperä on varustettu navigointijärjestelmällä ja TomTom Live -palveluilla, joten reitit löytyvät kuin itsestään. Peruutuskamera ja pysäköintitutka takaavat, että parkkeeraus sujuu kuin tanssi. Kesähelteillä ilmastointi pitää huolen, että matkanteko on mukavaa. Automaattivaihteisto tekee ajamisesta vaivatonta. Jos tämä KIA Picanto voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOP-332 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Picanto |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- Navigointijärjestelmä
- TomTom Live -Palvelut
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lehtitasku etumatkustajan istuimen selkänojassa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Säädettävät niskatuet edessä
- Säädettävät niskatuet takana
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi
- Sisätilanpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin (PTC)
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Matkustajan etuturvatyynyn poiskytkentä
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Korinväriset sivupeilit
- Sähköisesti säädettävät lämmitettävät ulkopeilit
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Bluetooth hands-free ääniohjauksella
- Kia Connect etähallinta
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Audiojärjestelmä 6 kaiuttimella (2 kpl diskanttikaiuttimia)
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Radio
- Metalliväri: Sparkling Silver
Tekniset tiedot
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1380 kg |
| Omapaino | 1021 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr