Perustiedot
| Rekisterinumero | ESV-877 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 9.3.2026 |
| Ajomäärä | 144000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CLA |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2xRenkaat 2xErik.vanteet
- Lohkolämmitin sisäpistokkeella +defa
- AMG-Sisä ja ulkopaketti
- Peruutuskamera
- Dynamic select -katkaisin
- Keyless Go
- Thermotronic ilmastointiautomatiikka
- Urheilulliset istuimet
- Vakionopeudensäädin
- Tuulilasinpyyhkmiet sadetunnistimella
- Etumatkustajan istuimen käytön tunnistus turvatyynyn laukaisulle
- Polviturvatyyny
- 7-vaihteinen kaksoiskytkin-automaattivaihteisto 7G-DCT
- Aktiivinen jarruavustin
- Urheilullinen monitoimiohjauspyörä, nappanahkaverhoiltu
- Comfort-alusta, madallettu
- Vaihdenäppäimet ohjauspyörässä
- MBUX-käyttöliittymä ja -puheohjaus (7-tuumaisen näytön yhteydessä)
- Käännettävä takaselkänoja 40:20:40
- Touchpad-kosketuslevy ilman monitoimisäädintä
- Kommunikaatiomoduuli (LTE) Mercedes me-palveluille
- Live Traffic Information -valmius
- Mercedes me-palvelu: Vehicle Monitoring, auton valvonta
- Mercedes me-palvelu: Vehicle Set-Up, auton asetukset
- Mercedes-Benz Link -valmius
- Mercedes-Benz-hätäpuhelujärjestelmä
- Valmius Car Sharing -palveluille
- Digitaalinen radio
- Laajennetut MBUX-toiminnot
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.3.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.2.2020 |
| Vetopainot | 710 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1332 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 120 kw / 163 hv |
| CO₂-päästöt | 145 g / km |
| Kokonaismassa | 1950 kg |
| Omapaino | 1420 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat