Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | IOP-490 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 4.9.2024 |
| Ajomäärä | 62000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- AMG sisä- ja ulkopaketit
- 9G-Tronic-automaattivaihteisto
- Suomiauto
- Neliveto
- Huoltokirja
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Navigointijärjestelmä
- Urheiluistuimet
- Nahka/alcantara verhoillut istuimet
- Multibeam-LED
- Peruutuskamera
- Aktiivinen pysäköintiavustin, sis. Parktronic-pysäköintitutkan
- Vakionopeudensäädin
- Thermatic-ilmastointiautomatiikka
- Musta
- Etuistuinten mukavuuspaketti
- Etuistuinten mukavuuspaketti sis. etuistuinten istuinosan etureunan sähkötoimisen korkeussäädön, istuinosan mekaanisen pituussäädön sekä ristiseläntuen 4-suuntaisen sähkösäädön
- SE-paketti
- Sisätilan valopaketti
- Säilytystilapaketti
- Direct Select ohjauspyörän vaihdevivut
- AMG Line -sisätilan paketti AMG-mallissa Mercedes-AMG sisätila, sisältää varusteen U26, 51U, 651A, 736, 246, AMG-malli sisältää varusteen 739
- AMG Line -ulkopuolen paketti AMG-mallissa Mercedes-AMG ulkopuoli, sisältää varusteen 486, B59, 5U4 ja 772
- Peilipaketti sisältää varusteen 249+500+611
- LED-takavalot
- Bluetooth, langaton yhteys, handsfree sis. HD-äänenlaadun
- Live Traffic Information-valmius
- Kommunikaatiomoduuli (4G) Mercedes me connect -palvelujen käyttöön
- Mercedes-Benz Link-esivalmius
- 18-tuumaiset , 5-puolaiset AMG-kevytmetallivanteet
- Keyless-Start avaimeton käynnistys
- Musta sisäkatto
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä, jossa sivutuuliavustin
- ESP-kaarredynamiikka-avustin
- Dynamic select -valitsin
- ASR-luistonestojärjestelmä
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt (yhd. rintakehän/lantiontyynyt)
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Ikkunaturvatyynyt
- Monitoimiohjauspyörä, nahkaa, 3-puolainen
- Sadetunnistin
- Aktiivinen konepelti jalankulkijan suojaksi
- Sähkötoimiset lasinnostimet, väliinjäämissuoja
- 2 x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.10.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.10.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1497 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 163 g / km |
| Kokonaismassa | 2155 kg |
| Omapaino | 1660 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar